DHL Parcel Polska jeden z liderów polskiego rynku przesyłek krajowych i innowacyjnych rozwiązań e-commerce dedykowanych klientom w Polsce i w Europie uzyskał tytuł Lidera Logistyki w kategorii e-commerce. Firma DHL Parcel Polska oprócz krajowych usług kurierskich dla sektora B2B i B2C, dociera także do 28 krajów Unii Europejskiej. Oferuje odbiór osobisty w ponad 1200 punktów nadań i odbioru paczek DHL Parcelshop. Zatrudnia prawie 3000 pracowników, posiada 6 krajowych centrów sortowania i 41 terminali.

„Jestem przekonany, że działania, które mamy zaplanowane na kolejne lata pozwolą nam cieszyć się tytułem Lidera Logistyki w kategorii e-commerce również w przyszłości.” – powiedział Igor Caban, Dyrektor zarządzający DHL Parcel Polska, podczas gali wręczania nagród, która odbyła się 3 grudnia w hotelu Victoria.

Operator Logistyczny Roku to badanie satysfakcji klientów operatorów logistycznych, które dostarcza obiektywnych informacji o zakresie i jakości usług logistycznych oferowanych na rynku. W badaniu ocenie poddawane są następujące elementy zarządzania firmą: potencjał konkurencyjny firmy, kompleksowość usług logistycznych, wykonanie założonych norm usług logistycznych, standard obsługi w ocenie kluczowych klientów, standard obsługi w ocenie ogółu klientów, pozycja lidera rynku w ocenie kluczowych klientów oraz pozycja lidera rynku w ocenie ogółu klientów.

BRAK KOMENTARZY