Licytacja biletów LOT-u

LOT przez najbliższy tydzień oddaje ceny przelotów aż na 12 połączeniach w ręce swoich pasażerów. Po raz pierwszy przewoźnik organizuje licytację biletów.

0
476

LOT przez najbliższy tydzień oddaje ceny przelotów aż na 12 połączeniach w ręce swoich pasażerów. Po raz pierwszy przewoźnik organizuje licytację biletów.

Licytacja odbywa się on-line. Wystarczy zarejestrować się na: http://airkiosk.lot.com. Po zalogowaniu w zakładce AUKCJA uczestnik wybiera interesujący go kierunek, akceptuje regulamin dostępny na stronie i przystępuje do licytacji. Maksymalnie w jednej aukcji można złożyć propozycję kwoty na dwa bilety. Użytkownik, może także określić najwyższą proponowaną ofertę, którą system zapamięta.

Podróżowanie LOT-em wcale nie jest drogie. Przekona się o tym każdy, kto zdecyduje się wziąć udział w licytacji i powalczyć o podróż do wymarzonego przez siebie miasta. Jestem pewien, że ceny wywoławcze skuszą nawet pasażerów podróżujących tylko liniami niskokosztowymi. Dla rejsów do Barcelony jest to tylko 143 zł, do Nicei 160 zł, a do Luksemburga 76 złotych – mówi Radosław Dutkowski, Dyrektor Biura Zarządzania Nowoczesnymi Kanałami Sprzedaży.

Gdy aukcja dobiegnie końca każdy Uczestnik otrzyma informację zwrotną, a zwycięzcy znajdą w niej link do płatności.

Na licytacji pojawią się bilety aż do 12 miast, które od początku 2016 roku pojawią się na siatce połączeń LOT-u: Ateny, Barcelona, Bejrut, Cluż-Napoka, Charków, Połąga, Lublana, Luxemburg, Nicea, Wenecja, Koszyce i Zurych.

Aukcja organizowana przez LOT potrwa do północy 3 stycznia 2016 roku.

BRAK KOMENTARZY