BC Ferries przebudowuje promy

BC Ferries przebudowuje promy. Kanadyjski operator promowy BC Ferries przekazał jeden ze swoich promów pasażerko-towarowych do remontu, w celu przygotowania jednostki na kolejne 20 lat służby.

0
387

Kanadyjski operator promowy BC Ferries przekazał jeden ze swoich promów pasażerko-towarowych do remontu, w celu przygotowania jednostki na kolejne 20 lat służby.

Zbudowana w 1992 roku Queen of Cumberland zostanie poddana remontowi opiewającemu na 18 milionów dolarów kanadyjskich (13.9 milionów dolarów amerykańskich), a prace potrwają od 21 listopada do 17 kwietnia 2016 roku. Przebudowy dokona Esquimalt Drydocking Company.
Operator poinformował, że w czasie prowadzonych prac, serwis na trasie Swartz Bay-Southern Gulf Islands będzie prowadzony w ramach zastępstwa przez dwie jednostki Skeena Queen i Bowen Queen.

Wiceprezes do spraw inżynieryjnych w BC Ferries, Mark Wilson podkreślił, że znaczący remont jednostki Queen of Cumberland pomoże BC Ferries działać efektywnie przez kolejne dziesięciolecia.
W celu utrzymania zdolności przewozowej na Salt Spring Island na niezmienionym poziomie, BC Ferries doda do oferty trasy Swartz Bay- Fulford Harbour i Vesuvius Bay-Crofton.

Warto zaznaczyć, że BC Ferries ściśle współpracuje z polskimi stoczniami w zakresie budowy nowych jednostek. Remontowa Shipbuilding SA w ostatnim czasie wykonuje trzy promy zasilane LNG dla kanadyjskiego przewoźnika.

ŹRÓDŁOPromy 24.com
PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułPEKAES wspiera logistycznych olimpijczyków
Następny artykułStocznia Ferguson zbuduje nowe promy
Portallogistyczny.com to innowacyjny serwis poświęcony bieżącym wydarzeniom i najnowszym trendom w logistyce. Dostarczamy aktualnych informacji gospodarczo-politycznych z kraju i ze świata, tłumacząc ich wpływ na rynek logistyczny. Nasi eksperci na bieżąco komentują aktualne wydarzenia, dostarczając Państwu najbardziej wiarygodną i użyteczną wiedzę.

BRAK KOMENTARZY