Europost24 to nowoczesny Integrator Usług Kurierskich gwarantujący atrakcyjne ceny oraz innowacyjny system obsługi, dostępny 24 godziny na dobę.

Nowy gracz na rynku usług kurierskich
Na rynku usług kurierskich pojawił się nowy gracz. Już nie trzeba być dużym Klientem usług kurierskich aby mieć dostęp do wielu udogodnień, wcześniej zarezerwowanych tylko dla firm o znaczącym udziale w rynku. Europost24.pl to nowoczesny Integrator Usług Kurierskich, z ofertą skierowaną przede wszystkim do firm prowadzących eCommerce, małych, średnich sklepów internetowych, jak również do małych i średnich firm produkcyjno-handlowych korzystających z usług kurierskich. Powstał z połączenia wieloletniego doświadczenia w obszarze nowych technologii i firmy logistycznej.
Europost24.pl stawia przede wszystkim na jakość i oszczędność czasu. Zapewniają wysoką jakość usług korzystając z licencjonowanych firm kurierskich.

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułWspółpraca IBCS Poland i HIT-Kody Kreskowe dla Raben Logistics
Następny artykułOferta lotów Air France KLM wiosna-lato 2016
Portallogistyczny.com to innowacyjny serwis poświęcony bieżącym wydarzeniom i najnowszym trendom w logistyce. Dostarczamy aktualnych informacji gospodarczo-politycznych z kraju i ze świata, tłumacząc ich wpływ na rynek logistyczny. Nasi eksperci na bieżąco komentują aktualne wydarzenia, dostarczając Państwu najbardziej wiarygodną i użyteczną wiedzę.

BRAK KOMENTARZY