Początek upragnionych i długo wyczekiwanych wakacji oznacza początek sezonu urlopowego, a co za tym idzie – wzmożony ruch na drogach. O tym, jak istotne jest zachowanie ostrożności podczas poruszania się na drogach co roku przypomina firma PKS Gdańsk Oliwa SA. w trakcie rodzinnego festynu Bezpieczna Trasa.

Tegoroczna edycja wydarzenia miała miejsce w sobotę 4 czerwca na Targu Węglowym w Gdańsku. Organizowany już po raz czwarty, piknik rodzinny tradycyjnie przyciągnął spore grono Pracowników i sympatyków firmy.
Symulatory dachowania, zderzania, refkeksomierz, stanowisko pierwszej pomocy, konkursy oraz scenki edukacyjne – to zaledwie część odbywających się atrakcji, które miały na celu promowanie bezpiecznego zachowania na drodze oraz edukowania w zakresie udzielania pierwszej pomocy.

Tegoroczna Bezpieczna Trasa to nie tylko idealna okazja do zabawy i edukowania w zakresie bezpiecznych zachowań i reakcji na drogach, ale możliwość by po raz kolejny świętować wyjątkowy, złoty jubileuszu PKS Gdańsk Oliwa. Z tej okazji firma przygotowała dla wszystkich uczestników festynu miły poczęstunek – babeczkowy tort.
Wyjątkową atrakcją była również parada motocyklowa z udziałem ciężarówek PKS Gdańsk-Oliwa, która rozpoczęła całe wydarzenie. Ponadto uczestnicy festynu mieli okazję podglądać i skosztować kulinarnych popisów zwyciężczyni 2 edycji programu MasterChef – Beaty Śniechowskiej oraz posłuchać koncertu 2 lokalnych zespołów – Smoth Dimension i Comise.

BRAK KOMENTARZY