Paczkomaty InPost we Francji

0
289

Dzięki nowej współpracy francuscy konsumenci zyskają możliwość wygodnego odbioru towarów w ramach usługi Village.Services. W pierwszej fazie projektu będzie ona dostępna w gminie Clermont-Ferrand.
W najbliższym czasie we Francji uruchomionych zostanie 50 Paczkomatów InPost, a docelowo – do końca 2016 roku – sieć liczyć będzie aż 2.500 maszyn zlokalizowanych we wszystkich regionach kraju.

Village.Services to innowacyjne rozwiązanie wprowadzane przez Mercialys w ramach nowej koncepcji biznesowej. Jego celem jest zapewnienie klientom centrum handlowego Nacarat w miejscowości Clermont-Ferrand komfortowego dostępu do najważniejszych codziennych usług w jednej dogodnej lokalizacji.

W projekcie Village.Services istotną rolę pełnić będą Paczkomaty InPost, które umożliwią konsumentom wygodny odbiór towarów i komfortowe nadawanie przesyłek w trybie 24/7. Pierwszy terminal w ramach usługi udostępniony został na terenie galerii handlowej 18 listopada.

We Francji Grupa Integer.pl współpracuje m.in. z operatorem logistycznym Colis-Privé. Ekspansja Paczkomatów InPost obejmie docelowo większość kraju, w którym stanie łącznie 2.500 maszyn w ciągu dwóch lat. Rewolucyjne terminale w znacznej liczbie pojawią się m.in. w największym francuskim regionie – Île-de-France – w której mieści się np. departament paryski.

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułPanattoni buduje dla UPS
Następny artykułE-paliwa Audi
Portallogistyczny.com to innowacyjny serwis poświęcony bieżącym wydarzeniom i najnowszym trendom w logistyce. Dostarczamy aktualnych informacji gospodarczo-politycznych z kraju i ze świata, tłumacząc ich wpływ na rynek logistyczny. Nasi eksperci na bieżąco komentują aktualne wydarzenia, dostarczając Państwu najbardziej wiarygodną i użyteczną wiedzę.

BRAK KOMENTARZY