Nowe centrum logistyczne Procter & Gamble

0
243

Warszawa była optymalną lokalizacją dla nowego Centrum ze względu na nasze wcześniejsze inwestycje w kraju, bliskość do pozostałych rynków, sprzyjający klimat inwestycyjny stworzony przez polskie władze oraz dostęp do dobrze wykształconych i utalentowanych pracowników – powiedział Global Product Supply Officer P&G Yannis Skoufalos, cytowany w komunikacie P&G.

Europejskie Centrum Planowania i Logistyki P&G w Warszawie odpowiada za kompleksowe zarządzanie łańcuchem dostaw w 100 krajach, od planowania surowców aż po dostarczenie gotowego produktu do odbiorcy. Dzięki temu produkty będą mogły szybciej i sprawniej trafiać do detalistów, a finalnie do konsumentów, podano również.

P&G ma dziś w Polsce cztery fabryki eksportujące do ponad 100 krajów i Biuro Główne. W Polsce zatrudnia ponad 3500 osób. Koncern oferuje m.in. marki Ace, Ariel, Duracell, Gillette, Pampers, Head & Shoulders i Vizir.

Źródło: biznes polska.pl

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułEthiopian Airlines najlepszą linią lotniczą Afryki
Następny artykułNowości w Ryanair
Portallogistyczny.com to innowacyjny serwis poświęcony bieżącym wydarzeniom i najnowszym trendom w logistyce. Dostarczamy aktualnych informacji gospodarczo-politycznych z kraju i ze świata, tłumacząc ich wpływ na rynek logistyczny. Nasi eksperci na bieżąco komentują aktualne wydarzenia, dostarczając Państwu najbardziej wiarygodną i użyteczną wiedzę.

BRAK KOMENTARZY