Rafał Brzoska, prezes Grupy Integer.pl poinformował, że firma ma już partnera, z którym będzie rozwijać projekt paczkomatów przystosowanych do sprzedaży żywności, czyli tzw. lodówkomatów.
Prezes spółki nie chciał jednak zdradzić nazwy partnera detalicznego, z którym realizowany będzie projekt. Zapewnił natomiast, że projekt ruszy najpóźniej pod koniec bieżącego roku.
Paczkomaty spożywcze umożliwią klientom odbiór zakupów w urządzeniu, które jest czynne 24h na dobę, siedem dni tygodniu.
Grupa Integer.pl jak dotąd wyprodukowała 5,5 tys. paczkomatów, a za kilka lat ma ich być 12-16 tys. „W pewnej perspektywie czasowej” będzie można zainstalować w nich urządzenia do przechowywania żywności.
Źródło: wnp.pl




























