Lodówkomaty jeszcze w tym roku

0
298

Rafał Brzoska, prezes Grupy Integer.pl poinformował, że firma ma już partnera, z którym będzie rozwijać projekt paczkomatów przystosowanych do sprzedaży żywności, czyli tzw. lodówkomatów.

Prezes spółki nie chciał jednak zdradzić nazwy partnera detalicznego, z którym realizowany będzie projekt. Zapewnił natomiast, że projekt ruszy najpóźniej pod koniec bieżącego roku.

Paczkomaty spożywcze umożliwią klientom odbiór zakupów w urządzeniu, które jest czynne 24h na dobę, siedem dni tygodniu.

Grupa Integer.pl jak dotąd wyprodukowała 5,5 tys. paczkomatów, a za kilka lat ma ich być 12-16 tys. „W pewnej perspektywie czasowej” będzie można zainstalować w nich urządzenia do przechowywania żywności.

Źródło: wnp.pl

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułŻabka i Freshmarket i odbiór przesyłek w sklepach
Następny artykułPoczta Polska z międzynarodową nagrodą
Portallogistyczny.com to innowacyjny serwis poświęcony bieżącym wydarzeniom i najnowszym trendom w logistyce. Dostarczamy aktualnych informacji gospodarczo-politycznych z kraju i ze świata, tłumacząc ich wpływ na rynek logistyczny. Nasi eksperci na bieżąco komentują aktualne wydarzenia, dostarczając Państwu najbardziej wiarygodną i użyteczną wiedzę.

BRAK KOMENTARZY