Opel odmładza załogę fabryki w Saragossie

0
135

Odmłodzenie załogi jest częścią wspólnej akcji Opel Espana i biura zatrudnienia Aragonii INAEM. Nowi pracownicy Opla mają zastąpić urodzonych w latach 1954 – 1957, którzy przejdą na częściową emeryturę. Ma to zwiększyć możliwości zatrudnienia młodych ludzi.

Kiedy Opel zdefiniuje profil potrzebnych pracowników INAEM dokona selekcji i przygotuje grupę kandydatów, którzy wezmą udział w szkoleniu przygotowanym przez Opla. Ma ono obejmować 160 godzin zajęć teoretycznych i praktycznych. Opel zobowiązał się zatrudnić na umowach o pracę co najmniej 60 proc. tych, którzy z pozytywnym wynikiem zakończą szkolenie. 

Źródło: wnp.pl

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułK + N na dłużej w MLP Pruszków I
Następny artykułFinlandia zobowiązuje się do rozbudowy infrastruktury LNG
Portallogistyczny.com to innowacyjny serwis poświęcony bieżącym wydarzeniom i najnowszym trendom w logistyce. Dostarczamy aktualnych informacji gospodarczo-politycznych z kraju i ze świata, tłumacząc ich wpływ na rynek logistyczny. Nasi eksperci na bieżąco komentują aktualne wydarzenia, dostarczając Państwu najbardziej wiarygodną i użyteczną wiedzę.

BRAK KOMENTARZY